Drosmes konference jauniešiem – "Kā iespējama gudra augsme laukos?"

Lai turpinātu iedrošināt jauniešus un jaunienācējus laukos nezaudēt sevi, meklējot savu uzņēmējdarbības ceļu, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) sadarbībā ar Latvijas Jauno zemnieku klubu (JZK) aicina uz konferenci  "Kā iespējama gudra augsme laukos?"

Konference notiks 14. septembrī no pulksten 11.00 tiešsaistes platformā Zoom, kā arī LLKC un JZK Facebook kontos.

Pieteikšanās konferencei ŠEIT

PROGRAMMA

Sandra Eimane, LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja, JZK valdes prezidente: “Caur pieredzes stāstiem konferences dalībniekiem vēlamies parādīt, ka ir vērts uzdrošināties un drosmīgi ķerties pie savu ideju īstenošanas tieši laukos. Ja šajā ceļā solis sametas, ir daudz iespēju saņemt atbilstošus padomus, un to šajā konferencē arī demonstrēsim.”

Konferences tēmas solās būt daudzpusīgas un intersantas – par uzņēmēju gatavību riskiem, kooperācijas niansēm, to, vai ģimene uztverama kā potenciāls vai izaicinājums savu ieceru īstenošanai.

Finanšu nozares pārstāvju diskusijā varēs uzzināt par izaicinājumiem un iespējām finansējuma piesaistē. Ņemot vērā to, ka lauki nenozīmē tikai lauksaimniecību, būs arī pieredzes stāsti par to, kas vēl notiek un ir iespējams laukos.

Savukārt jaunais Īrijas lauksaimnieks dalīsies pieredzē, kā izvairīties no emocionālas izdegšanas. Uzzināsiet arī, kā veidot jēgpilnu diskusiju ar dažādu atšķirīgu viedokļu pārstāvjiem, sasniedzot vēlamo rezultātu.

Pavisam drīz sāksies arī jaunais LLKC rīkotā pasākuma “Laukiem būt!” cēliens. Jaunieši uzzinās, kas tajā sagaidāms šogad un kad sāksies praktiskā darbošanās.

Konferences noslēgumā – mūziķa Goran Gora muzikālais sveiciens!

Plašāka informācija: Sandra Eimane, 26327041, e-pasts: sandra.eimane@llkc.lv

Informāciju sagatavoja

Ilze Rūtenberga-Bērziņa,

LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja


Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 13.09.2022
<< Jūnijs 2024 >>
P O T C P S Sv
 
     12
 
3456789
 
10111213141516
 
17181920212223
 
24252627282930
Vai NVO pietiek līdzekļu?
Pietiek
Pietrūkst.
Pietiek, bet būtu labi ja vairāk