Aicinu ikvienu, nobalsot pa Oskaru Zuģicki!

Hiperaktīvs, zinošs, atbalstošs cilvēks, kurš nekad neatsaka konsultāciju par projektu vai citàm aktivitātēm, kura dienas skrējienam nevar izsekot.

Ja ir kāds cilvēks, par kuru patiešām IR jābalso šogad, tad tas ir Latgales patriots, iedvesmotājs un demokratizētājs - Oskars Zuģickis. Tieši 2022. gadā Eiropas dimensijā īstenojis projektus un koordinējis atbalstu gan Latgales jauniešiem, gan pilsoniskai sabiedrībai kopumā. Nobalsojuar prieku sirdī un aicinu savus draugus un paziņas nobalsot par Latgales gaiši prātu un dvēseli - OSI! Man ir bijis tas prieks ar Oskaru sadarboties, kad viņš koordinēja sabiedrības saliedētības projektus būdams Latgales NVO koordinators. Tagad Osis pats ir atvedis Eiropu uz Latgali un sniedz atbalstu aktīvajiem. Viņa padarīto labo darbu saraksts būtu garš, bet tieši šogad - jābalso par Eiropas dimensiju Latgalē! Novēlu Latgalei saņemties un parādīt, ka varam sabalsot par Oskaru!

Latgale balsojam īpaši aktīvi, lai mēs tādā veidā pateiktos Oskaram!


Balsojam par Oskaru!

 

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 06.12.2022

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 17.11.2022

Nevalstiskā sektora kapacitātes stiprināšanai īstenots Mazo grantu projekts.

 

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 17.11.2022

Mācību kursi pārtikas apritē strādājošajiem “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 11.11.2022

Aicinām pieteikties programmas “Erasmus+” Jaunatnes līdzdalības projektu darbnīcai

Lai veiksmīgi sagatavotu Jaunatnes līdzdalības projektu pieteikumu programmā “Erasmus+”, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) aicina organizāciju un iestāžu (skolu, jauniešu centru) pārstāvju komandas pieteikties klātienes projektu darbnīcām.

Jaunatnes līdzdalības projekti paredzēti jauniešiem vecumā no 13 līdz 30 gadiem, kas vēlas tikt sadzirdēti, ir gatavi izteikt savu viedokli, iesaistīties, kā arī panākt rezultātu sevis saskatītajai problēmai. Līdzdalības projekta ietvaros jaunieši var risināt dažādas aktuālas un sev interesējošas problēmas – galvenais nosacījums, lai izpaustos centieni aktīvi ietekmēt sev apkārt notiekošo un veidot dzīves vidi labāku!

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 09.11.2022

Tikšanās nevalstiskajām organizācijām ar organizāciju ManaBalss

Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija
27. oktobrī plkst. 13.00 Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijas datorklasē, Kooperatīvā iela 6, Preiļu novada un apkaimes nevalstiskās organizācijas aicinātas uz klātienes tikšanos ar organizāciju ManaBalss. Pasākumā būs iespēja iepazīties ar digitālās demokrātijas iesaistes rīkiem pilsoniskās sabiedrības stiprināšanai un praktiski darboties likumu darināšanas darbnīcā. Tiks prezentēta iniciatīvu vietne manabalss.lv, balsošanas un aptauju rīks lemejs.lv, platforma open2vote.eu un likumu koprakstīšanas platforma opensaeima.lv.
Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 25.10.2022

Aicinām pieteikties vebināram "Ilgtspēja uzņēmumā-izdevumi vai saimnieciskas domāšanas veids?"

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 20.10.2022

Biedrība „Preiļu nevalstisko organizāciju centrs” rīko maksas kursus

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 19.10.2022

Izsludināta pieteikšanās pieaugušo neformālās izglītības balvai “Saules laiva”

Jau septīto reizi tiek izsludināta pieteikšanās Izglītības un zinātnes ministrijas un EPALE Latvija Nacionālā atbalsta dienesta Pieaugušo neformālās izglītības ceļojošajai balvai “Saules laiva”. Pretendenti – izglītības iestādes un organizācijas, kas darbojas neformālās pieaugušo izglītības jomā – var iesniegt pieteikumus līdz š.g. 1.novembrim. Pieteikumus aicinām iesniegt iestādes un organizācijas, kas nodrošina nemainīgi kvalitatīvu mācību procesu un veicina pieaugušo neformālās izglītības attīstību Latvijā.

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 11.10.2022

Tikšanās ar nevalstiskā sektora pārstāvjiem pilsoniskās sabiedrības attīstības un līdzdalības veicināšanai

Preiļu novada domes ēkā
 

Preiļu novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” rīko tikšanos ar nevalstiskā sektora pārstāvjiem pilsoniskās sabiedrības attīstības un līdzdalības veicināšanai.

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 26.09.2022

Pie sadarbības partneriem pēc pieredzes

Biedrība Preiļu nevalstisko organizāciju centrs projekta „Biedrības „Preiļu nevalstisko organizāciju centrs” institucionālās kapacitātes stiprināšana demokrātiskai, iekļaujošai un līdzdalīgai sabiedrības veidošanai” (līguma Nr. MG 22/17) ietvaros šī gada 9. septembrī rīkoja pieredzes braucienu uz Dobeles novadu. Pieredzes braucienā piedalījās biedrības valdes locekļi un aktīvāko dalīborganizāciju pārstāvji.

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 20.09.2022

Organizācijas aicinātas iesniegt pieteikumus īstermiņa mobilitātes projektu konkursa 2. kārtā

Organizācijas aicinātas iesniegt projektu pieteikumus Eiropas Savienības Erasmus+ programmas 2022. gada konkursa 2. kārtā - skolēnu un personāla īstermiņa mobilitātes projektiem skolu sektorā (KA122-SCH) un pieaugušo izglītības apguvēju un personāla īstermiņa mobilitātes projektiem pieaugušo izglītības sektorā (KA122-ADU).

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 13.09.2022

Organizācijas aicinātas pieteikties Erasmus+ akreditācijai izglītības un mācību jomā

 

Līdz 19. oktobrim organizācijas aicinātas pieteikties 2022. gada Erasmus+ akreditācijai skolu, profesionālās un pieaugušo izglītības jomās.  Tā dos iespēju ar atvieglotiem nosacījumiem pieteikties finansējumam mobilitātes projektu īstenošanai un regulāri īstenot augstas kvalitātes personāla un izglītības apguvēju mācību mobilitātes, lai nodrošinātu savas organizācijas attīstību. Akreditāciju piešķir uz programmas laiku līdz 2027. gadam.

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 13.09.2022

Drosmes konference jauniešiem – "Kā iespējama gudra augsme laukos?"

Lai turpinātu iedrošināt jauniešus un jaunienācējus laukos nezaudēt sevi, meklējot savu uzņēmējdarbības ceļu, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) sadarbībā ar Latvijas Jauno zemnieku klubu (JZK) aicina uz konferenci  "Kā iespējama gudra augsme laukos?"

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 13.09.2022

Biedrība "Preiļu rajona partnerība" izsludina ideju konkursu jauna biedrības nosaukuma un jauna logo izstrādei.

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 13.09.2022

NVO fondā projektus turpmāk varēs īstenot divu gadu periodā; finansējums – 1,9 milj. EUR

Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) izsludinājis projektu pieteikumu konkursu lielākajā programmā nevaldības organizāciju (NVO) atbalstam  NVO fonds, kura mērķis ir stiprināt pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgu attīstību un demokrātiju Latvijā.  Programmā pieejamais finansējums pilsoniskās sabiedrības iniciatīvām šogad otro gadu pēc kārtas ir vēsturiski lielākais NVO fonda vēsturē - 1 888 088 EUR, kā arī turpmāk projekta makroprojektu kategorijā būs iespējams īstenot divu gadu garumā.

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 12.09.2022

No 1. līdz 30. septembrim atsāksies akcija “Lauku labumu brīvbode”

Viduslatgales pārnovadu fonds sadarbībā ar Preiļu novada biedrībām septembrī iedzīvotājiem piedāvā iesaistīties Lauku labumu brīvbodēs.

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 26.08.2022

Aicinām organizācijas piedalīties aptaujā par NVO sektora aktuālajām vajadzībām

Latvijas Pilsoniskā alianse aicina biedrības un nodibinājumus piedalīties aptaujā par nevalstisko organizāciju aktuālajām vajadzībām to darbības nodrošināšanai un attīstībai, lai apzinātu esošo situāciju un sektora viedokli par nepieciešamajiem risinājumiem.

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 25.08.2022

BIEDRĪBA "BURTNIEKU KULTŪRVIDE" AICINA UZ KOPĪGU TĪKLOŠANOS UN PIEREDZES APMAIŅAS PASĀKUMU

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 17.08.2022

Preiļu novada čempionātu Zolē cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

6. augustā Dienas aprūpes centra aktivitāšu telpā "Preiļu novada invalīdu biedrība" organizēja Preiļu novada čempionātu Zolē cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Spraigas cīņas risinājās 5 kārtās pēc 5 kārtām vienāds punktu skaits bija 3 sacensību dalībniekiem, un tikai pateicoties vairāk iegūtajām acīm par pirmo Preiļu novada čempionu Zolē cilvēkiem ar īpašām vajadzībām kļuva Artis Utināns, 2. vietu ieguva Antons Valainis, bet 3. vietu izcīnīja Andris Určs.

Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 07.08.2022
<< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 >> 
<< Maijs 2024 >>
P O T C P S Sv
 
  12345
 
6789101112
 
13141516171819
 
20212223242526
 
2728293031  
Vai NVO pietiek līdzekļu?
Pietiek
Pietrūkst.
Pietiek, bet būtu labi ja vairāk