Latvijas Aktīvo iedzīvotāju fonds līdz 24. februārim aicina pieteikties cilvēktiesību jomā strādājošās organizācijas dalībai starptautiskā cilvēktiesību aizstāvības organizāciju kapacitātes celšanas akadēmijā, kuru organizē Rumānijas Aktīvo iedzīvotāju fonds un Novēģijas Helsinku Komiteja. Dalībai no Latvijas ir rezervētas vietas trīs pārstāvjiem un īpaši aicinātas pieteikties ir organizācijas, kas nesen uzsākušas savu darbību cilvēktiesību jomā.

  • Pasākuma koncepts ŠEIT

Dalība akadēmijā ir apmaksāta, pamatā tā norisināsies tiešsaistē ar iespējamu klātienes noslēguma pasākumu Oslo, pulcējot ap 50 dalībniekiem no visām 15 Aktīvo iedzīvotāju fonda dalībvalstīm un Norvēģijas. Laika periodā no marta līdz jūnijam reizi mēnesī notiks tiešsaistes diskusijas un darbnīcas, katra četru stundu garumā, bet starpposmā notiks sagatavošanās darbi un uzzinātais tiks pielietots realitātē. Jūlijā un augustā turpināsies praktiskie uzdevumi, bet septembrī/oktobrī plānota noslēdzošā klātienes tikšanās Oslo.

Kapacitātes celšanas akadēmijas mērķis ir dot iespēju organizācijām sanākt kopā, mācīties un apspriest izaicinājumus, problēmas un veiksmes stāstus savas darbības ietvaros, tādējādi radot satikšanās platformu un stiprinot savstarpējo sadarbību cilvēktiesību jautājumos. Īpašs fokuss tiek vērts uz jaunām un vēl nepieredzējušām vietējas nozīmes cilvēktiesību aizstāvības organizācijām. 

Cilvēktiesību aizstāvības organizāciju kapacitātes celšanas akadēmija tiek rīkota pasākuma "Aktīvo iedzīvotāju dienas 2021 - Active Citizens 4 Human Rights"  ietvaros ar mērķi celt vietēja mēroga cilvēktiesību aizstāvības organizāciju kapacitāti.

 Papildu jautājumiem aicinām sazināties ar Latvijas Aktīvo iedzīvotāju fonda Divpusējās un reģionālās sadarbības koordinatori Laumu Kalēju, tālr.26572229, lauma.kaleja@activecitizensfund.lv


Ievietoja Preiļu NVO centrs | Publicēts 07.02.2021
<< Aprīlis 2023 >>
P O T C P S Sv
 
     12
 
3456789
 
10111213141516
 
17181920212223
 
24252627282930
Vai NVO pietiek līdzekļu?
Pietiek
Pietrūkst.
Pietiek, bet būtu labi ja vairāk